Opinie

Pani Magdalena jest bardzo ciepłą osobą i profesjonalną pośredniczką. Jako kupujący, zostałem bardzo dobrze poprowadzony w niuansach dotyczących zakupu nieruchomości. Pani Magdalena pomagała również po zawarciu umowy sprzedaży, i okazywała wsparcie w rozwiązaniu dodatkowych problemów, m.in. wydaniu kopii kluczy do skrzynki na listy.
Igor
Cały proces przebiegł bardzo profesjonalnie, sprawnie i szybko - włączając w to kontakty ze wszystkimi podmiotami po drodze, a kończąc na stronie prawnej. Na każdym etapie czułam się zaopiekowana i wiedziałam, że transakcja dojdzie do skutku. Jeżeli kiedykolwiek w przyszłości będę potrzebowała pomocy w podobnym zakresie - na pewno wrócę do p. Magdaleny.
Jolanta
Z Panią Magdaleną współpracowałem przy sprzedaży mieszkania. Proces sprzedaży poprowadzony od A do Z, jestem bardzo mile zaskoczony. Gdy inni pośrednicy roztaczali górnolotne wizje, mydlili oczy szerokimi kontaktami i klientami gotówkowymi. Pani Magdalena rzetelnie pracowała. Warto zaufać Stork Nieruchomości i powierzyć swoją nieruchomość w odpowiedzialne ręce.
Łukasz
Dzięki Pani Magdzie udało nam się znaleźć idealne mieszkanie. Przez cały proces, od oglądania, przez wszystkie formalności, notariusza do odebrania kluczy zawsze służyła pomocą. Profesjonalizm oraz duże wsparcie. Nie mogliśmy trafić lepiej :) I będziemy polecać dalej!
Karolina
Cóż mogę napisać, gwiazdek brak (daję 5 możliwych). Pełna profeska:) Pani Magdalena jest osobą pełną empatii i profesjonalizmu. Sprzedaż mieszkania bez zarzutów.
Paweł
Polecam współpracę z panią Magdaleną. Profesjonalna obsługa. Szybko i sprawnie przeprowadzona transakcja. Udzielona pomoc na każdym etapie.
Kinga
Bardzo polecam współpracę z Panią Magdą! Wszystko załatwione na najwyższym poziomie, nie trzeba martwić się żadnymi formalnościami , ponieważ agent specjalny P. Magda wszystkim się dokładnie zajmie.
Klaudia